Senior fitness s Danou středa

Lektor: Mgr. Dana Puková

NA CVIČENÍ MÁME JEŠTĚ VOLNÁ MÍSTA.

Pravidla pro senior fitness cvičení

Omlouváme se, ale byli jsme nuceni změnit podmínky cvičení kvůli zdražení energií i lektorného. Cvičení již není v rámci senior klubu za 100Kč/pololetí, ale je zpoplatněno. Abychom předešli dlouhodobým platbám a tím pádem vaší ztrátě větší částky pro dlouhodobou nemoc či změnu situace. Toto cvičení je koncipováno pouze do 5 lekcí tedy 5 cvičení, cena je 250,- ( 50,- za jedno cvičení).

Začátky bloků ve středu:

11.1. –  8. 2. 2023

15. 2 – 15. 3.

22. 3. – 19. 4

26. 4. – 24. 5.

Platba je možná vždy pouze na jednotlivý blok – 250,- (50,- na hodinu cvičení)

Pokud je místo v kurzu – není plně obsazen je možné nastoupit i později např. ve druhé, třetí lekci bloku částka za neocvičené lekce se odečítá.

Lekce se nahrazují pouze v případě nemoci lektorky o týden se cvičení posouvá. Pokud zájemce o cvičení ví, že 3x z pětilekcového bloku nemůže cvičit, nenahlásí se na tento celý blok. Nahlásí se až na další následující blok.

Na lekci v kurzu je maximální počet cvičenců 10. Pokud bude hodina v bloku obsazena méně než 8 cvičenců jsme nuceni tento blok zrušit.

Pokud bude o cvičení velký zájem a bude naplněna kapacita, jsme ochotni rozšířit skupinku. Zajistěte si pokračování cvičení do dalšího bloku nejpozději třetí cvičící hodinu a nahlaste se na recepci.

Zajišťujeme pro Vás vždy velice kvalitní cvičitelky 😊).

Vaše Botanka

Cvičení pro ženy i muže, podporující správné držení těla, nápravný tělocvik, protahovací a relaxační cvičení.

O lektorovi
Dana Puková se od dětství zajímá o balet a postupem času o tanec celkově; s dalším postupem času o pohyb obecně. Především o to, jak se pohybovat co nejlehčeji, nejpřirozeněji a nejlépe pro zdraví našeho těla. Absolvovala proto kurz pro cvičitele Pilates. Snaží se skloubit prvky pilates, jógy, klasického baletu i jiných tanečních směrů, aby bylo cvičencům v jejich těle dobře.