Tábory 2022

Hvězdné léto na Zemi

Kde a kdy

Letní příměstské tábory budou probíhat v nově otevřeném prostoru Volnočasového centra Vojtova 7, Brno. O děti se budou starat dva instruktoři a jedna recepční, která zajišťuje technické zázemí, tábory jsou řádně nahlášeny na hygienickou stanici. Děti se předávají na recepci v 8 h a vyzvedávají 16 – 16:30 na recepci. V případě výletů je možné dohodnout i jiné místo.

Ceny a platby

V ceně táborů jsou zahrnuty obědy, balené svačinky, pitný režim, vstupné na exkurze, materiál pro hry a výtvarky během tábora. Jízdné v MHD si hradí každý sám vzhledem na individuální slevy.

Program

Tématicky je tábor zaměřen na vesmír, hvězdy, planety, také na planetu Zem, jako jediné planetě na které je možné žít. Hry, soutěže, výtvarná činnost, cvičení, hry venku na hřišti, návštěva planetária. Obědy jsou zajištěny v blízké restaruaci, svačinky balené a pitný režim jsou v ceně. Informační e-mail co s sebou na tábor a podrobné info. rozesíláme týden před zahájením tábora. 

  • Tábor pro děti od 6 – 11let
  • 18. 7. – 22. 7. 2022 8 – 16h
  • 25. 7. – 29. 7. 2022 8 – 16h
  • Příměstský tábor: 2 300 Kč/ týden (program, svačina, oběd, materiál)

Pokyny k platbě, přihlášky včetně formuláře potvrzení od lékaře, prohlášení o bezinfekčnosti, GDPR budou rozesílány e-mailem přihlášeným.

Přihlášky a platbu je nutné zaslat do 30. 6. 2022.