Pozvánka na květen

3. 5 – KURZ DRÁTo-leto tříhodinová dílna. Drátování, oplétání, letování a spojování drátů se skly, vitráže. Cena 200,- /3h vstup a materiál na dílnu.  (NUTNÉ PŘIHLÁŠENÍ, OMEZENÝ POČET MÍST), vede lektorka Ivana Kostihová. VÍCE POD KURZEM DRÁTOVÁNÍ.

19. 5. v 15h – Textilní dílna v rámci programu Týden pro rodinu. Tříhodinová dílna, kde si můžete ozdobit tašku, tričko barevným tiskem. Cena včetně materiálu děti 0 – 12let zdarma, 12let – 99let 100Kč. (NUTNÉ PŘIHLÁŠENÍ, KVŮLI MATERIÁLU)

………………………………………………………………………………….

Výlety, procházky, přednášky

5. 5. Pátek 9:30 – Procházka za architekturou a historií /ul. Kounicova

19. 5. Pátek 9:30Procházka za architekturou a historií / Královo Pole – komentuje Jakub Kříž. Pro členy našeho klubu budou informace poslány sms zprávou.

…………………………………………………………………………………….

25. 5. Čtvrtek – Celodenní výlet Třebíč – Sraz 7:15 hlavní vlakové nádraží, odjezd 7:48 směr Třebíč. Prohlídka židovského města, synagogy, židovského hřbitova a katedrály. Prohlídka náměstí s největším ciferníkem věžních hodin. Návrat v odpoledních hodinách vlakem do Brna. S sebou svačinku a peníze na vstupy. Jízdné si hradí každý sám dle individuálních slev. (NA VÝLET JE NUTNÉ PŘIHLÁŠENÍ KVŮLI NAHLÁŠENÍ SKUPINY V DOPRAVĚ).

………………………………………………………………………………………

31. 5. Středa – Vernisáž výstavy obrazů malířů z kurzů, v 17h hraje cimbálová muzika Oskoruša.