Senior fitness pondělí s Markétou

Do konce března 2023 toto cvičení vede lektorka Markéta Podborská, jako náhrada za Janu Pruškovou.

Pravidla pro senior fitness cvičení

Pondělí 12h, 13h, 14h

Omlouváme se, ale byli jsme nuceni změnit podmínky cvičení kvůli zdražení energií i lektorného. Cvičení již není v rámci senior klubu za 100Kč/pololetí, ale je zpoplatněno. Abychom předešli dlouhodobým platbám a tím pádem vaší ztrátě větší částky pro dlouhodobou nemoc či změnu situace. Toto cvičení je koncipováno pouze do 5 lekcí tedy 5 cvičení, cena je 250,- ( 50,- za jedno cvičení).

Jednotlivé bloky pondělí:

9. 1 – 6. 2. 2023

13. 2. – 13. 3.

20.3. –  24. 4. – zde bude zase změna v posunu času kvůli návratu původní lektorky Jany Pruškové

15. 5 – 12. 6.

Platba je možná vždy pouze na jednotlivý blok – 250,-

Pokud je místo v kurzu – není plně obsazen je možné nastoupit i později např. ve druhé, třetí lekci bloku částka za neocvičené lekce se odečítá.

Lekce se nahrazují pouze v případě nemoci lektorky o týden se cvičení posouvá. Pokud zájemce o cvičení ví, že 3x z pětilekcového bloku nemůže cvičit, nenahlásí se na tento celý blok. Nahlásí se až na další následující blok.

Na lekci v kurzu je maximální počet cvičenců 10. Pokud bude hodina v bloku obsazena méně než 8 cvičenců jsme nuceni tento blok zrušit.

Pokud bude o cvičení velký zájem a bude naplněna kapacita, jsme ochotni rozšířit skupinku. Prosíme o nahlášení pokračování v kurzu do dalších pěti lekcí nejpozději na třetí cvičící hodině, rezervujte si místo včas.

Zajišťujeme pro Vás vždy velice kvalitní cvičitelky 😊).

Vaše Botanka

Lektor: Jana Prušková

Cvičení s lektorkou senior fitness; prevence bolesti zad a kloubů, zlepšení flexibility a stability. Rehabilitační a nápravné cviky.

Na cvičení je nutné se předem přihlásit a nahlásit čas, kvůli omezené kapacitě tělocvičny.

Toto cvičení jsme na základě zvedání energií byli nuceni zpoplatnit.

O lektorovi

Jana Prušková

Jsem instruktorkou senior fitness a cvičení se seniory se věnuji již několik let. Mým cílem je udržet seniory fit a soběstačné až do vysokého věku. Moje cvičení kombinuje více prvků, inspiruji se jógou, dechovými cvičeními, fyzioterapií a přizpůsobuji tyto cviky věkové kategorii 60+.

Cviky zvládne úplně každý, i ten kdo léta necvičil. Důležité pro mne je, že senioři odchází z mých lekcí spokojení a zrelaxovaní a přitom zvládneme nenásilnou formou protáhnout a posílit důležité svalové skupiny.