Pozvánka na květen

3. 5. – HISTORICKÁ PROCHÁZKA – průvodce Mgr. Jakub Kříž – okolí Dětské nemocnice (Merhautrova, Helfertova aj.) – začátek v 9:30 – zastávka tram. Dětská nemocnice. Procházka je v rámci akcí Senior klubu na Botance, účast možná po zaplacení 100,-/ pololetí.  

13. 5. – ENKAUSTIKA – Výtvarná dílna pod vedením Zdeňky Novákové, kde se naučíte tvořit obrazy horkým voskem, abstrakci i krajinu. Vhodné jako arteterapie pro každou věkovou skupinu. Cena 100,-/vstup.

15. 5. – PORADNA S MOBILY A POČÍTAČI pro seniory – 9:30h – 11h – Lektor vám poradí při potížích a nesnázích s mobilním telefonem, tabletem nebo počítačem. Prosíme o přihlášení, bude vám nabídnuta hodina, abychom předešli frontám. tel.: 725 871 752

20. 5. – DRÁTOLETO16 – 18:30h – Drátkovací a letovací dílna pod vedením Ivany Kostihové. Letování drátků do obrázků se sklíčky. Práce s dráty, řezání a broušení skel, letování. Na dílnu je nutné se přihlásit. Cena 200,-/vstup včetně materiálu.

17. 5. – CELODENNÍ VÝLET – CHŘESTOVÉ SLAVNOSTI IVANČICE – Celodenní výlet s průvodcem Antonínem Moravcem na Stříbský Mlýn za sochařem a Josefem Zahradníkem a kolem vody (4km) do Ivančic. Návštěva Chřestových slavností. Nenáročný výlet, pěkný terén kolem řeky Jihlavy. Sraz 7:30 hala hlavního vlakového nádraží, odjezd 7:49 směr Ivančice – Letovisko. Na výlet je nutné se přihlásit.

31. 5. – HISTORICKÁ PROCHÁZKA PRO SENIORY – průvodce Mgr. Jakub Kříž – ul. Pelikova. Sraz 9:30 na rohu ul. Pelikové a Husové. Procházka je v rámci akcí Senior klubu na Botance, účast možná po zaplacení 100,-/ pololetí.