Výlety pro seniory

VÝLET DO MIKULOVA  dne  8. 11. 2019

Pro aktivní seniory 55+

Výlet pořádá CVČ Botanka v rámci setkávání seniorů v klubu.

Celou dobu vás bude slovem, historií, architekturou a zajímavostmi provázet místopředseda klubu turistů pan Ing. Antonín Moravec.

Sraz: 7:05h na ÚAN Zvonařka, před vstupem do čekárny, haly s informacemi. Autobus odjíždí 7:15h přímo do Mikulova, je možné přistoupit i na zastávce Ústřední hřbitov v 7:22 (to pro zdatné cestovatele, kteří nezabloudí). Zpět jede autobus 15:13h a 16:15h ze zastávky U Parku v Mikulově, přímo do Brna přes Modřice a zastávku u Ústředního hřbitova až na Zvonařku. Jízdenky si zakoupí každý sám dle vlastních slev na hromadnou dopravu.

Trasa: Nenáročná – památky města a okolí. Prohlídka náměstí, Dietrichsteinská hrobka, synagoga, zámek, Kozí hrádek, a další. Všechny další možnosti zastavení u zajímavých míst budou přizpůsobeny zájmu většiny účastníků.

S sebou: Pohodlné oblečení, pohodlné turistické boty na chůzi, deštník či pláštěnku pro případné přeháňky, svačinu, pití, finanční obnos na vstupy a občerstvení či polévku a rezervu 100,- Kč na jízdenku zpět. V Mikulově 8. 11. začínají Svatomartinské slavnosti a košty mladých vín s degustací.

http://www.mikulov.cz/kultura/kalendar-akci/detail/?contentId=200979

V případě velmi špatného počasí a malého počtu účastníků se akce nekoná.

Na akci je třeba se přihlásit předem.

Tel.: 725 871 752

recepce@botanka.cz

Další výlet: 13. 12. 2019  Vánoční Uherské Hradiště